Váš partner pro náhradní plnění


Příprava k práci

Obsah projektu

Na základě § 72 zákona o č. 435/2004 Sb. o zaměstnanosti a ve spolupráci s místně příslušným Úřadem práce provádíme na našich provozovnách přípravu k práci osob se zdravotním postižením. Příprava k práci je cílená činnost směřující k zapracování osoby se zdravotním postižením na vhodné pracovní místo a k získání znalostí, dovedností a návyků nutných pro výkon zvoleného zaměstnání nebo jiné výdělečné činnosti. Přípravy k práci provádíme na našich chráněných pracovištích s podporou pracovních asistentů v maximálním rozsahu 24 měsíců podle dohody s Úřadem práce.

Cíle projektu

Hlavním cílem projektu je podpora a rozvoj pracovních návyků a dovedností k návratu znevýhodněných osob na trh práce, k jejich sociální a pracovní integraci.
Pomocí našeho kvalitního a dostupného technického vybavení chceme nabídnou možnost osvojit si odbornou a řemeslnou práci osobám se ZP, kteří by se jinak k možnosti praktického zácviku na široce užívaných technologiích těžko dostávali. V rámci projektu si příslušníci cílových skupin zvýší kvalifikaci a schopnost praktického ovládání tradičních technologií v oboru potisku reklamních a dárkových předmětů, zvýší si počítačovou gramotnost a schopnost ovládat grafický software, což zvýší jejich možnosti pro uplatnění na otevřeném trhu práce. Projektem simulujeme pracovní místa na zkoušku, aby účastníci projektu získali pracovní zkušenosti.

Stav projektu

V současné době nemáme rozpracován žádný jednotlivý projekt na přípravu k práci na našich provozovnách.

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


Personální oddělení

SPID handicap, o.p.s
Terezy Novákové 1877
530 02 Pardubice
Alenka Zítková
manažerka chráněných míst

Tel.: +420 466 260 576
Tel.: +420 774 626 052


  • SPID handicap, o.p.s, Terezy Novákové 1877, 530 02 Pardubice
  • 774 626 055 - provoz Pardubice, 774 626 057 - provoz Bolatice

© 2024, SPID handicap, o.p.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Děkujeme za podporu

VOZEJKOV eBRANA

Nahoru ↑