Tamponový tisk | SPID handicap, o.p.s.

Váš partner pro náhradní plnění


Tamponový tisk

TampontiskTamponový tisk je technologie, při které se pomocí pryžového tamponu přenáší barva z tiskové formy na potiskovaný předmět. Díky dokonalým elastickým vlastnostem tamponu je možné potiskovat i mírně nerovné plochy a zaoblené tvary. Pro tamponový tisk je třeba vyrobit klišé, které slouží jako tisková forma. Logo nebo motiv se přenese z filmu fotocestou na klišé a osvítí UV. U vícebarevných motivů se dělá klišé pro každou barvu. Poté je možné začít s tiskem, který provádíme po jednotlivých barvách.
Film a klišé po provedeném tisku archivujeme a při opakované zakázce se neúčtuje. Životnost klišé je cca 10.000 tisků.

Možnosti využití tamponového tisku.

Tampontisk-předmětyTamponovým tiskem potiskujeme především reklamní předměty (pera, drobné kancelářské předměty, přívěsky, hrnky apod.) a průmyslové výrobky a polotovary z PE, PVC, PAP, ABS (výlisky z plastů, kovů, gumy, porcelánu). Veškeré materiály takto potiskované musí mít ionizovaný povrch, aby na nich potisk držel. Pokud klient dodává vlastní předměty a není si jistý, že povrch je ionizovaný musí před tiskem dodat 5 ks potiskovaného předmětu, které budou znehodnoceny při zkoušení možností potisku a trvanlivosti tisku na tomto předmětu. Tisk provádíme jednosložkovými barvami, v případě tisků na některé kovové, keramické a skleněné předměty je nutno použít dvousložkové barvy a tisk je tak dražší asi o 50%.

Tisk na tmavé předměty.

Při potisku tmavých materiálů je nutné provést ještě podtisk bílou krycí barvou, aby výsledný efekt tisku měl správnou barevnost. V ceně se toto projeví jako tisk podkladovou barvou za paušální cenu 250,- Kč/klišé a 0,75 Kč/ks.

Tampontisk-tampon


Reklamní předměty

Objednávky on-line

Nabízíme našim zákazníkům objednat si reklamní předměty i s potiskem prostřednictvím objednávkového systému promo.spidhandicap.cz

           E-shop promo.spidhandicap.cz

Razítka Trodat

ON-LINE

Vysázejte si razítko pomocí interaktivní aplikace sami, objednejte on-line
a do 5 pracovních dní
bude doručeno.

           Razítko on-line

  • SPID handicap, o.p.s, Terezy Novákové 1877, 530 02 Pardubice
  • 774 626 055 - provoz Pardubice, 774 626 057 - provoz Bolatice

© 2018, SPID handicap, o.p.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Děkujeme za podporu

VOZEJKOV eBRANA

Nahoru ↑