Váš partner pro náhradní plnění


Druhy potisků

Druhy potisku

SÍTOTISK TAMPONTISK SAMOLEPKY
Sítotisk je technologie vhodná pro potisk plochých i válcových předmětů různých rozměrů. Sítotiskem je motiv tištěn přímo na potiskovaný předmět. Technologie se využívá zejména pro potisk textilu, deštníků, papíru, plastových předmětů, kovů nebo skla. Sítotisk dokáže tisknout vícebarevně jak vektorovou grafiku s přesností barev standardu Pantone, tak plnobarevně rozkladem barev systémem CMYK. Jedná se o nejvyužívanější metodu potisku drobných předmětů. Tampontisk se využívá pro potisk plastů, kovů, dřeva, keramiky ale i papíru. Technologie poskytuje vysokou přesnost barev Pantone a rozlišení tisku. Výhodou je možnost potisku rozměrově menších předmětů atypických tvarů. Grafika je vytištěna digitálně ve vysokém rozlišení na bílé nebo čiré vinylové samolepky. Po natištění se samolepky přesným ořezem vytvarují dle požadavků. Samolepky se převážně využívají pro značení reklamních předmětů, kde není technicky možné použít jinou technologii potisku.
GRAVÍROVÁNÍ LASEREM DIGITÁLNÍ UV TISK SUBLIMAČNÍ TISK
Je to technologie využívající laserového paprsku pro popis kovových, pokovených, dřevěných a plastových reklamních předmětů s barvenou povrchovou úpravou. Zabarvení loga je závislé na barvě podkladového materiálu. Nejčastěji laserem značené reklamní předměty bývají kovová pera, zapalovače, přívěsky, otvíráky, ale i dřevěné dárkové krabičky. Naše stolní UV tiskárna je určena k přímému tisku textů, fotografií, log nebo jiných grafik na jakékoli objekty do výšky 10cm. Používá UV inkousty CMYK, bílou a čirou. Čirý inkoust vytváří podle potřeby lesklý nebo matný povrch nebo různé textury. Vestavěné vytvrzovací UV lampy vytvrzují inkoust okamžitě. Tento stroj dokáže tisknout ve vysokém rozlišení jak rastrové motivy ve foto kvalitě, tak vektorovou grafiku na reklamní zapalovače, otvíráky, hodiny a mnoho dalších předmětů, které jsou bez výstupků a zaručeně stejně vysoké. Ideální technologie pro potisk golfových míčků. Sublimační tisk vychází z digitálního tisku, tím vysokého rozlišení a používá se k potisku syntetických tkanin z vysokým obsahem polyesteru. Grafika digitálně natištěná na speciální papír je za použití vysoké teploty a tlaku zalisována do struktury bílé textilie, kterou obarví. Díky přenesení barvy do textilie je potisk vysoce kvalitní a odolný vůči praní.
VÝPAL PÍSKOVÁNÍ RAŽBA
Touto technologií je možné vyšívat i vícebarevné motivy téměř na jakýkoliv textilní výrobek od ručníků, tašek, čepic až po  trička, který je možné upnout do vyšívacího stroje. Před samotným vyšíváním je potřebné vytvořit vyšívací program pro daný motiv. Tento program se po zaplacení stává majetkem klienta a může být opakovaně použit. Pískování je technologie, která umožňuje plastické vyznačení loga na předmět. Principem technologie je foukání písku přes speciální šablonu. Hloubka reliéfu je závislá na délce působení proudícího jemného písku na dané místo. Tato technologie umožňuje tisknout (razit) na materiály jako je kůže, koženka a papír. Zákazník si nechá vyrobit hořčíkovou nebo mosaznou raznici ve tvaru motivu ražby a může být kdykoli později použita znovu. Zvláště životnost dražší mosazné raznice je téměř neomezená. Nejčastěji se ražba používá na peněženky, zápisníky, diáře a pásky. Mosazné raznice z důvodu lepší vodivosti tepla. Ražba se provádí také se zlatou, stříbrnou nebo barevnou fólií.
3D ETIKETY TRANSFER A FLOCK VÝŠIVKA
3D etikety vznikají tiskem vinylových samolepek na digitální tiskárně, které se plotrem oříznou na požadovaný tvar. Poté se na samolepku nanese čirá pryskyřice, která se rozlije po celé ploše povrchu samolepky a tím získává 3D prostorový efekt. V důsledku toho je povrch velmi efektní a odolný vůči otěru a UV záření. U této technologie je motiv vytištěn sítotiskem na přenosový papír nebo vyřezán na plotru z jednobarevné nažehlovací fólie a následně se motiv přenese pomocí speciálního transferového listu na předmět. Technologie je vhodná pro textilní zboží složitějších tvarů a vícebarevných motivů. Touto technologií je možné vyšívat i vícebarevné motivy téměř na jakýkoliv textilní výrobek od ručníků, tašek, čepic až po  trička, který je možné upnout do vyšívacího stroje. Před samotným vyšíváním je potřebné vytvořit vyšívací program pro daný motiv. Tento program se po zaplacení stává majetkem klienta a může být opakovaně použit.

Poptejte kalkulaci potisku

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


Razítka Trodat

ON-LINE

Vysázejte si razítko pomocí interaktivní aplikace sami, objednejte on-line
a do 5 pracovních dní
bude doručeno.

           Razítko on-line

Rychlý kontakt

SPID handicap, o.p.s
Terezy Novákové 1877
530 02 Pardubice
E-mail:
Telefon spojovatel: 466 265 582

Divize Čechy
Dílna Tereza
T. Novákové 1877
530 02 Pardubice

Telefon: 774 626 055

Divize Moravskoslezsko
SPID centrum
Hlučínská 684/6
747 23 Bolatice

Telefon: 774 626 057


  • SPID handicap, o.p.s, Terezy Novákové 1877, 530 02 Pardubice
  • 774 626 055 - provoz Pardubice, 774 626 057 - provoz Bolatice

© 2020, SPID handicap, o.p.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Děkujeme za podporu

VOZEJKOV eBRANA

Nahoru ↑